Kolorādo "Avalanche" pirmdien izbraukumā ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) uzvarēja Losandželosas "Kings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un NHL Rietumu konferences pusfināla sērijā izvirzījās vadībā ar 2:1.
Pēdējās trešdaļas 9. minūtē Milans Hejduks "Avalanche" panāca 3:1 pārsvaru. Spēles turpinājumā divkārt "Kings" hokejisti spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, taču neizšķirtu nepanāca.

Kolorādo komanda lielāko daļu spēles aizvadīja bez kapteiņa Džo Sakika, kas pirmajā periodā satrieca plecu un turpmāk spēlē nepiedalījās. "Komanda pēc Sakika zaudējuma mobilizējās," teica "Avalanchae" hokejists Patriks Forsbergs, "Katram nācās pielikt papildus spēkus un mēs nospēlējām labi".

Nākamo spēli sērijā līdz četrām uzvarām komandas aizvadīs trešdien Losandželosā.

Pirmdien pirmo uzvaru Austrumu konferences pusfinālā pār Pitsburgas "Penguins" guva Bufalo "Sabres". Viesos gūtā uzvara ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) ļāva "Sabres" samazināt pretinieku pārsvaru sērijā līdz 2:1.