Latvijas hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Kolorādo "Avalanche" piektdien savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē uzvarēja Sanhosē "Sharks" - 5:1 (2:0, 2:1, 1:0), informē NHL. Skrastiņa rēķinā rezultatīva piespēle.
Pirmā perioda sešarpus minūtē "Avalanche" hokejisti Stīvs Mūrs un Milans Hejduks panāca 2:0. Otrās trešdaļas deviņu minūšū laikā Alekss Tanguja un Džo Sakiks dubultoja pārsvaru - 4:0.

Desmitajā minūtē vienīgos vārtus "Sharks" labā guva Alekss Koroļuks. Pēdējā perioda 11.minūtē pēc Skrastiņa rezultatīvās piespēles Pīters Vorels uzstādīja galīgo rezultātu - 5:1.

Skrastiņš laukumā aizvadīja tieši 22 minūtes, izpildīja divus metienus, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs - plus trīs.