Ceturtdaļfināla mačā ar 12.numuru izliktie Londonas Olimpiādes bronzas godalgu ieguvēji ar rezultātu 2-0 (21:17, 23:21) pieveica ar pirmo numuru brazīliešus, kuriem olimpiskajās spēlēs zaudēja samērā līdzīgā pusfināla mačā.

Līdz ar to svētdien Pļaviņu/Šmēdiņu sagaida sacensību pusfināla cīņa.

Kā ziņots, iepriekš sestdien astotdaļfinālā Pļaviņš/Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:17, 21:13) pārliecinoši pieveica vāciešus Kaju Matisiku/Jonatanu Erdmanu, kuriem turnīrā ticis 17.numurs.

Latvieši šo Vācijas duetu pieveica arī Londonas Olimpiādes pirmajā mačā, tomēr toreiz panākuma gūšanai bija nepieciešami trīs seti.

Kā ziņots, apakšgrupu sacensībās Pļaviņš/Šmēdiņš spēlēja vienā grupā ar otru Latvijas duetu Aleksandru Samoilovu un Ruslanu Sorokinu.

Apakšgrupas pirmajā kārtā Pļaviņš/Šmēdiņš pieveica Samoilovu/Sorokinu ar rezultātu 2-0 (21:18, 21:15), bet kopā Olimpiādes medaļnieki tika pie divām uzvarām un izcīnīja pirmo vietu, bet otrs Latvijas pāris zaudēja visos trijos mačos. Līdz ar to Pļaviņš/Šmēdiņš automātiski kvalificējās izslēgšanas spēļu otrajai kārti, bet Samoilovs/Sorokins turnīru noslēdza dalītā 25.-32.vietā.

Kā ziņots, šī posma kvalifikācijā startēja divi Latvijas dueti Haralds Regža/Armands Āboliņš un Toms Šmēdiņš/Aleksandrs Solovejs, tomēr tie abi zaudēja jau pirmajā cīņā.

Savukārt sieviešu kvalifikācijā savus spēkus pārbaudīja pat četri Latvijas dueti, bet arī zaudēja jau pirmajos mačos.

Pļaviņš/Šmēdiņš nupat aizvadītajās Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu, bet Samoilovs/Sorokins Olimpiādē ierindojās dalītā devītajā vietā.