Pārliecinošu uzvaru savā pirmajā spēlē 2014.gada Pasaules kausa izcīņā svētdien guva Kolumbijas futbola izlase, kas C grupas mačā ar 3:0 (1:0) pieveica Grieķiju.

Kolumbijas futbolisti visu spēles laiku droši kontrolēja cīņas gaitu, nedodot Grieķijai cerības ko mainīt mačā. Jau spēles piektajā minūtē pirmais bīstamais kolumbijas zbrukums noslēdzās ar vārtu guvumu - pēc piespēles soda laukumā sitiena pozīcijā nokļuva Pavlo Armero, un bumba, iazķerot aizsargu, lēnām ieslīdēja vārtos.

Otrajā puslaikā fiziski vēl pārliecinošāki izskatījās Kolumbijas futbolisti, kuri savu pārsvaru nostiprināja. 58.minūtē pēc stūra sitiena pie tālā staba veiklāks bija Teofilo Gutjeress, bet kompensācijas laikā ātru Kolumbijas uzbrukumu noslēdza Džeimss Rodrigess.

$d_id=10; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/FIFAWorldCup2014/fifa2014star.inc' ?>