Sadarbībā ar

PASAULES KAUSS 2018

Brazīlija pēdējās minūtēs izglābjas no vēl viena neizšķirta un tuvojas PK astotdaļfinālam

2018. gada Pasaules kausa finālturnīrā piektdien vieni no galvenajiem favorītiem Brazīlijas futbolisti, kompensācijas laikā gūstot divus vārtus, ar 2:0 (0:0) pieveica Kostariku, sperot platu soli pretī iekļūšanai astotdaļfinālā.

Brazīlijas futbola izlase jau otrajā spēlē nespēja apliecināt savu favorītes lomu, šoreiz gan spējot izglābties no neizšķirta, kas krietni sarežģītu tās izkļūšanu no grupas. Abus vārtus brazīlieši guva tikai kompensācijas laikā - pirmais izcēlās Koutinju, pirmais paspējot pie bumbas un precīzi sitot ar pēdas purngalu, bet pēdējās sekundēs praktiski tukšos vārtos bumbu raidīja brazīliešu zvaigzne Neimars.

Brazīlijas izlase pirmās kārtas cīņā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Šveici, kamēr Serbija ar 1:0 uzvarēja Kostariku. Pirms otrās kārtas noslēguma Brazīlijai ir četri punkti, Serbijai trīs, Šveicei viens, bet Kostarika ir tukšā.

Brazīlija - Kostarika 2:0. Spēle noslēgusies
90+7 min. Brazīlija - Kostarika 2:0Brazīlija neļauj Kostarikai domāt par izglābšanos mačā un pēc teicama uzbrukuma gūst otros vārtus. Uz maiņu iznākušais Dugalšs Košta soda laukumā gar Navasu atdod piespēli Neimaram, kurš raida bumbu tukšos vārtos
90+4 min. Brazīlija brīvi saspēlējas pretinieku soda laukumā, bet Firminu sitiens garām vārtiem.
2. puslaika kompensācija - 6 minūtes.
90+1 min. Brazīlija - Kostarika 1:0Pēc centrējuma soda laukumā Žesus pameta sev bumbu pa sitienam, bet pie bumbas pirmais ir Koutinju, ar purngalu raidot bumbu vārtos.Kostarika samaksāja par savu nesportisko rīcību un laika vilkšanu.
Kostarikas futbolisti demonstrē antifutbolu. Pēc pārkāpuma pret Navasu Kostarikas vārtsargs paliek zālājā ar netipisku sāpju sajūtu sejā.
87. min. Pēc pārkāpuma pret Neimaru saļimst Kostarikas futbolists. Pēc tam Marseu nekorekti nospēlē pret citu kostarikāni, kurš saļimst zālājā gluži kā nopļauts.
85. min. Spriedze Sanktpēterburgas stadionā pieaug. Brazīļi arvien nervozāk darbojas un izmisīgi cenšas tikt pie vārtu guvuma. Savukārt Kostarika meistarīgi atvaira uzbrukumus un "vek laiku".
81. min. Dažu sekunžu laikā divi brazīlieši, arī Neimars, saņem brīdinājumus.
Nav "pendele"Tiesnesis pēc VAR atkārtojuma skatīšanās atceļ piešķirto 11 metru soda sitienu, jo nav bijis pārkāpuma pret brazīlieti. Pirmais gadījums šajā turnīrā
78. min. 11 metru soda sitiens uz Kostarikas vārtiemPēc māņu kustības Neimars tiek nogāzts soda laukumā
Sākušās pamatlaika pēdējās 15 minūtes.
72. min. Neimars pārtver Kostarikas aizsargu piespēli, seko uzreiz sitiens - nedaudz garām vārtu stabu krustam.
70. min. Brazīlijas stūra sitiens. Kasemiru tiek pie sitiena ar galvu, bet bumba lido tieši rokās Navasam.
68. min. Kostarikai ļoti bīstams moments, pēc bumbas sišanas pa gaisu Miranda glābj Brazīliju ar savu galvu.Pagaidām bīstamākais Kostarikas pretuzbrukums un viena no bīstamākajām epizodēm spēlē abu komandu izpildījumā.
59. min. Kostarikai pirmais stūra sitiens spēlē, kas ilgi kavējas, jo soda laukumā grūstīšanās starp abu komandu spēlētājiem.Brazīlija atvaira šo reto Kostarikas uzbrukumu un uzreiz bīstams pretuzbrukums. Spēle krietni dzīvīgāka, salīdzinot ar 1. puslaiku
56. min. Neimars soda laukumā tiek pie sitiena, bet bumba pēc rikošeta lido pāri vārtiem. Seko divi stūra sitieni, bet Kostarika atvaira šos uzbrukumus.
49. min. Brazīlijas uzbrukuma vilnis! Žesusa sitiens pa vārtu stabu, tad Koutinju sitienu praktiski tukšos vārtos bloķē kostarikāņi. Brazīlija ātri izsdpēlē stūra sitienu, tad turpina spiedienu.Kostarika nespēj atsist bumbu tālāk no sava soda laukuma.
48. min. Neliels haoss Kostarikas aizsardzībā, bet Navass droši tver bumbu, neļaujot Neimaram tikt pie bumbas.
Brazīlija - Kostarika 0:0. Sākas 2. puslaiks
Brazīlijai puslaika pārtraukumā maiņa - Viljana vietā iznāk Djegu Košta.
Brazīlija - Kostarika 0:0. Noslēdzies 1. puslaiks
Kostarikas futbolisti meistarīgi atbruņo pretiniekus vēl pirms momentu izveidošanas. Pirmajā puslaikā vēl 5 minūtes.
39. min. Brazīlijas stūra sitiens, soda laukumā krīt brazīlietis, bet tiesnesis rāda "Turpinām spēli".
32. min. Vēl viens bīstams Brazīlijas uzbrukums, bet tiesneši fiksē aizmuguri. Arī tribīnēs skan "Brazil, Brazil".
29. min. Marselu sitiens gar pašu vārtu stabu. Negaidīts un viltīgs sitiens, bet, visticamāk, Navas būtu glābis, ja bumba lidotu vārtos.
Brazīļi kādas 10 minūtes bija rimušies, bet nu jau pāris minūtes atkal arvien nospiedošāki uzbrukumi. Vai to izturēs Kostarika un ko tā liks pretī brazīliešiem?
26. min. Bumba ielido Kostarikas vārtos, bet bija pārliecinoša aizmugure, ko arī fiksē tiesneši. Teicami šajā epizodē nospēlēja Kostarikas aizsargi.
Ievērojams Brazīlijas pārsvars pirmajās 20 minūtēs
18. min. Neimaru pagrūž mugurā kreisajā malā, apturot brazīļu uzbrukumu. Daudz pārkāpumu no Kostarikas futbolistu puses pirmajās nepilnās 20 minūtēs.
15. min. Neimars savā laukuma pusē cieš duelī pa bumbu. Pretinieks trāpa pa potīti un video atkārtojumā redzams, ka diezgan sāpīgs trieciens. Brazīļu zvaigzne turpina spēli.Pēc brīža atkal pārkāpums pret Neimaru...
13. min. Kostarikas pretuzbrukums, Borhesam perfekti bumba tiek atspēlēta uz kājas, bet sitiens pa zemi garām vārtiem.
10.min. Kostarika cenšas apturēt Brazīlijas spiedienu, bet diez ko nesekmējas. Brazīlijai soda sitiens labajā malā, bet Neimara centrējums ne visai sekmīgs.
3. min. Brazīlieši metušies uzbrukumā, Koutinju sitiens pāri vārtiem.
Brazīlija - Kostarika. Spēle sākusies
Spēle norisinās "zelta stadionā". Runā, ka izmaksājis aptuveni vienu miljarud ASV dolāru...http://www.delfi.lv/sports/news/pasaules-kauss-futbola/stadioni/sanktpeterburgas-stadions.d?id=50107433
Komandas iznākušas laukumā. Valstu himnas un tad jau pēc aptuveni 7 minūtēm pati spēle.
Savukārt brazīļi, demonstrējot ne visai pārliecinošu sniegumu, cīnījās 1:1 ar Šveici.http://www.delfi.lv/sports/news/pasaules-kauss-futbola/zinas/sveices-futbolisti-aptur-neimaru-un-braziliju.d?id=50132948
Pirms šodienas spēles abām komandām "kā ēst" vajag punktus - Kostarika pirmajā mačā piekāpās Serbijaihttp://www.delfi.lv/sports/news/pasaules-kauss-futbola/zinas/kolarova-lielisks-soda-sitiens-lauj-serbijai-ar-uzvaru-sakt-pasaules-kausu.d?id=50132720
Latvijā šodien jau sāk svinēt svētkus, bet Krievijā pilnā sparā turpinās futbols. Piektdienas trīs spēļu maratonu pulksten 15 sāk E grupas komandas Brazīlija un Kostarika.