Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfinālā pirmdien Kazaņas "Ak Bars", spēlējot bez Latvijas uzbrucēja Laura Dārziņa, izbraukumā otrajā pagarinājumā ar rezultātu 3:4 piekāpās Ufas "Salavat Julajev" komandai.

Līdz ar to rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 3-3, un uzvarētājs noskaidrosies septītajā mačā trešdien Kazaņā.

"Ak Bars" komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Jarko Imonens, Dmitrijs Obuhovs un Kirils Petrovs.

Savukārt uzvarētājiem divus vārtus guva Aleksandrs Stepanovs, Aleksandrs Svitovs reizi raidīja ripu vārtos, bet uzvaras vārtus mača 96.minūtē guva Brents Sopels.

Austrumu konferences finālā šī pāra uzvarētājam būs jāspēkojas ar Čeļabinskas "Traktor".