Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas "Dinamo" latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums iedzīvojies rokas savainojumā, vēsta portāls "sportbox.ru".

Tiek ziņots, ka Karsumam bez hokeja nāksies iztikt desmit dienas.

Latviešu uzbrucējs Karsums Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā, kurā Maskavas "Dinamo" ar rezultātu 1:0 otrajā pagarinājumā uzvarēja Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas "Lokomotiv", spēlēja visos trijos periodos, taču papildlaikā laukumā vairs neizgāja.

Karsums KHL regulārajā čempionātā guva 17 vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles, bet Gagarina kausa piecos mačos pie rezultativitātes punktiem viņš vēl nav ticis.

Sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas "Dinamo" ir vadībā ar 3-2. Abu komandu nākamais mačs sestdien norisināsies "Lokomotiv" laukumā.