Uzvaras kārtējās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs svētdien izcīnīja Latvijas hokejistu Georgija Pujaca, Edgara Masaļska un Laura Dārziņa pārstāvētās komandas.

Pujaca pārstāvētā pagājušās sezonas Gagarina kausa fināliste Omskas "Avangard" vienība izbraukumā ar 6:4 (1:1, 2:2, 3:1) pārspēja Čeļabinskas "Traktor" hokejistus.

Latvijas aizsargs šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 59 sekundes, rezultativitātes punktus un soda minūtes nenopelnīja, izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šīs sezonas 28 mačos Pujacs guvis vienus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas "Jugra" komanda viesos ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Magņitogosrskas "Metallurg" vienību ar krievu zvaigzni Jevgēņiju Malkinu ierindā.

Uzvaras vārtus Hantimansijskas komandas labā papildlaika otrajā minūtē guva Antons Buts.

Masaļskis pēc viena mača izlaišanas atkal sargāja komandas vārtus, atvairīdams 39 no 40 pretinieku metieniem. Vienīgo reizi latvieti pārspēja tieši Malkins.

Kopā šajā KHL sezonā latvietis sargājis "Jugra" vienības vārtus 18 mačos, kuros vidēji ielaidis 3,04 ripas un atvairījis 91,4% pretinieku metienu.

Savukārt divu Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu duelī Dārziņa Kazaņas "Ak Bars" klubs ar 6:4 (2:1, 3:1, 1:2) pārspēja Ukrainas vienību Doņeckas "Donbass", ko pārstāv aizsargs Oskars Bārtulis.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Aleksejs Morozovs.

Dārziņš šoreiz nospēlēja vien sešas minūtes un 48 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja.

Tikmēr Bārtulis laukumā pavadīja tieši 20 minūtes, izceļoties ar vienu metienu un divām soda minūtēm.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Avangard" komanda tagad ar 30 spēlēs izcīnītiem 59 punktiem ieņem pirmo vietu, par diviem punktiem apsteidzot "Ak Bars" komandu, kas aizvadījusi par spēli mazāk. Savukārt "Jugra" vienība ar 29 mačos izcīnītiem 39 punktiem ir desmitajā vietā.

Tikmēr Rietumos "Donbass" ar 34 punktiem 29 spēlēs ieņem devīto vietu.