Kontinentālās hokeja līgas (KHL) neveiksmīgo sezonas sākumu ar vēl vienu zaudējumu sestdien turpināja Rīgas "Dinamo", kas savās mājās "Arēnā Rīga" ar 3:4 (3:2, 0:1, 0:1) piekāpās Novosibirskas "Sibirj".

Rīdziniekiem tas bija devītais zaudējums desmit spēlēs, bet nevienu no mačiem Rīgas "Dinamo" nav spējusi uzvarēt pamatlaikā. Ar iegūtiem trīs punktiem Latvijas komanda ir visas līgas vājākā komanda.

Pēc zaudētiem vārtiem spēles sākumā "Dinamo" ieguva divu vārtu pārsvaru, ko varēja vēl palielināt, tomēr savas iespējas neizmantoja. Līdz perioda beigām "Sibirj" vienus vārtus atguva, otrajā trešdaļā izlīdzināja rezultātu, bet trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām vairākumā guva arī uzvaras vārtus.

$duelID=499;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>