Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņas otrajā spēlē ar rezultātu 6:3 (0:0, 2:0, 4:2) trešdien pārspēja Kazaņas "Ak Bars".

Pirmajā trešdaļā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet otrajā periodā pēc Kristapa Sotnieka teicamas piespēles pretinieku zonā iegāja Gints Meija, atklājot cīņas rezultātu. Rezultāta pārsvaru dubultoja Oskars Cibuļskis, kurš izcēlās ar spēcīgu metienu no zilās līnijas.

Trešajā trešdaļā rīdzinieki spēja panākt rezultātu 5:0. Precīzi meta Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis un Kaspars Saulietis. 46.minūtē "Ak Bars" izdevās vienus vārtus atspēlēt, vārtus guva Fjodors Malihins. Piecu vārtu pārsvaru "Dinamo" komandai atjaunoja Pjotrs Ščastļivijs, bet mača noslēgumā "Ak Bars" rindās divas reizes precīzs bija Artjoms Lukojanovs.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" ar 1:2 piekāpās Minskas "Dinamo". Rīgas "Dinamo" nākamajā spēlē tiksies ar Jaroslavļas "Lokomotiv".

Detalizētāku mača aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.