Turpinot cīņas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, Rīgas "Dinamo" ceturtdien "Arēnā Rīga" uzņēma Minskas "Dinamo" vienību un neizteiksmīgā spēlē zaudēja ar 1:4 (0:3, 0:1, 1:0).

Tādu spēli, kādu Rīgas "Dinamo" demonstrēja iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē novembra sākumā, mūsējie vairs ne tuvu neparādīja, turklāt uzreiz savas ambīcijas un kaujiniecisko noskaņojumu pārliecinoši parādīja viesi.

Pirmās trešdaļas sākumā Oskars Cibuļskis atstāja rīdziniekus mazākumā, un Minskas komanda, tradicionāli spēlējot ar pieciem uzbrucējiem, vairākumu realizēja 10 sekunžu laikā - 1:0. Lai vēl vairāk samazinātu pārliecību par sevi rīdziniekiem, viesi vēl pēc 14 sekundēm jau panāca 2:0.

$duelID=529;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Turpinot ofensīvu, Minskas "Dinamo" pirmā perioda beigās guva vēl vienus vārtus, pēc kā Jānis Kalniņš tika nomainīts pret Jakubu Sedlāčeku, lai gan vārtu zaudējumā lielāka vaina jāuzņemas laukuma spēlētājiem nekā vārtsargam.

Lai arī otrajā periodā mājinieki izskatījās labāk, tika zaudēti vēl vieni vārti, un Rīgas "Dinamo" jau draudēja līdz šim lielākais zaudējums minskiešiem savstarpējo spēļu vēsturē. Mūsējiem izdevās vairāki labi individuālie un pretuzbrukumi, taču pietrūka veiksmes, turklāt viesu vārtsargs Bens Skrivenss, kuram šosezon jau ir piecas "sausās" spēles, spēlēja ļoti pārliecinoši.

Pēdējā trešdaļā viesu vārtsargs tika traucēts biežāk, un Mārim Bičevskim beigu beigās izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un nodzēst nulli uz rezultāta tablo - 4:1. Minskieši spēles beigās sāka pelnīt noraidījumus, taču vēlreiz pārspēt Skrivensu neizdevās, pat nomainot Sedlāčeku pret sesto laukuma spēlētāju. Tādējādi Rīgas "Dinamo" piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!