Latvijas sportiste Žanna Juškāne svētdien izcīnīja 18.vietu pasaules čempionāta vasaras biatlona iedzīšanas sacensībās juniorēm.

Desmit kilometrus garajā distancē uz rollerslēpēm Juškāne, kura sprintā sestdien ieņēma 19.vietu, šaušanās pieļāva septiņas kļūdas, finišējot pēc 39 minūtēm un 7,6 sekundēm.

Uzvarētājai Darjai Virolajnenai no Krievijas Juškāne zaudēja septiņas minūtes un 9,5 sekundes.

Tikmēr 12,5 kilometru iedzīšanā junioriem uz starta neizgāja Latvijas sportisti Jānis Zvaigznītis un Rolands Puzulis.

Kā ziņots, sestdien sprinta sacensībās Zvaigznītis ierindojās 28.vietā, bet Puzulis finišēja 34.pozīcijā.

Svētdien notiks arī iedzīšanas sacensības pieaugušajiem, kurās plānojuši startēt Madara Līduma, Gerda Krūmiņa, Edgars Piksons un Andrejs Rastorgujevs, kurš sestdien izcīnīja trešo vietu sprinta sacensībās.

Jau vēstīts, ka ceturtdien 2x6+2x7,5 kilometrus garajās jaukto stafešu distancēs gan Latvijas junioru, gan pieaugušo komandas ieņēma priekšpēdējās vietas.