Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja trešo vietu Nova Mesto notiekošajā Eiropas čempionāta 10 kilometru sprinta distancē.

Latvijas biatlonists 10 kilometru distanci veica 23:08,5 minūtēs, divās šaušanās pieļaujot divas kļūdas. Finišā tādu pašu rezultātu sasniedzis arī austrietis Davids Komacs, bet viņš šāvis bez kļūdām. Līdz ar to abiem dalīta trešā vieta.

Rastorgujevs 28,4 sekundes zaudēja norvēģim Larsam Helgem Birkelandam, kurš šaušanās kļūdas nepieļāva. Vēl uz goda pjedestāla kāpa krievs Maksims Cvetkovs.

Atgādinām, ka 20 kilometru individuālajā distancē Rastorgujevs kļuva par Eiropas čempionu, un tā ir pirmā Latvijas zelta medaļa Eiropas čempionātā kopš 2002.gada, kad Oļegs Maļuhins bija ātrākais gan sprintā, gan iedzīšanā.

No pārējiem Latvijas sportistiem Tomam Praulītiem 78. vieta (++5:30,1, trīs kļūdas), bet Rolandam Pužulim – 80.vieta (+5:33,8, piecas kļūdas).