Kanādas hokeja izlase ceturtdien triumfēja Soču olimpisko spēļu hokeja turnīrā, izcīnot ceturto zelta medaļu pēc kārtas.

Fināla mačā Kanāda atspēlēja divu vārtu deficītu un ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0) pagarinājumā principiālā duelī izrāva uzvaru pār ASV valstsvienību.

ASV izlases labā 32.minūtē vārtus guva Megana Dugana, bet 43.minūtē rezultāta pārsvaru dubultoja Aleksa Kārpentera, tomēr Kanāda mača izskaņā atspēlējās. Brianna Džennera panāca 1:2, bet Marija Filipa Pulīna izlīdzināja rezultātu un ieveda maču pagarinājumā.

Pagarinājumā kanādietes izmantoja vairākumu un 69.minūtē Pulīna guva uzvaru nesošos vārtus, izcīnot Kanādai jau ceturto zelta medaļu pēc kārtas.

Atgādinām, ka bronzas godalgas ceturtdien ieguva Šveices valstsvienība.