'PrimeraAir' atklās jaunu regulāro lidojumu maršrutu no Rīgas uz Malagu Spānijā

'PrimeraAir' atklās jaunu regulāro lidojumu maršrutu no Rīgas uz Malagu Spānijā
Foto: Shutterstock

Uzņēmuma straujā izaugsme un aviācijas tūrisma tendences reģionā mudinājusi aviokompāniju "PrimeraAir" sākt lidojumus no Rīgas uz populāro atpūtas reģionu Kosta del Sol Malagā, Spānijā. Lidojumi tiks veikti reizi nedēļā 2018. gada vasaras sezonā, izmantojot "Boeing 737-800 Next-Gen" lidmašīnu ar 189 vietu ietilpību. Biļešu pārdošana sāksies jau šī gada augustā, pastāstīja Antra Savleviča, "Baltic Communication Partners" pārstāve.

"Malaga ir mūsu populārākais galamērķis, uz kuru lidojam jau no uzņēmuma pirmsākumiem 2004. gadā. Vasarā no bāzēm Skandināvijā un Islandē tiek veikti pat 17 lidojumi nedēļā, bet gada laikā uz šo kūrortu pārvadājam vairāk nekā 250 000 pasažierus. Sākotnēji tas bija tikai vasaras maršruts, bet nu jau vairākus gadus lidojam visās sezonās," stāsta "PrimeraAir" komercdirektore un viceprezidente Anastasija Višņakova.

Uzņēmumam, kas 2014. gadā uz Latviju pārcēla savu galveno mītni, pēdējie trīs gadi ir bijuši veiksmīgi – panākta ievērojama izaugsme darbības rādītājos, iegādāti 20 jauni lidaparāti, kā arī paplašināts biznesa modelis – no čarterlidojumu kompānijas, kas veic vietējos reisus, "PrimeraAir" attīsta arī standarta aviokompānijas pakalpojumus un iekaro transatlantisko lidojumu segmentu.

"Atvērt lidojumu no Latvijas mums ir būtisks solis un gaidīts lēmums jau kopš brīža, kad uz Latviju tika pārnesta galvenā mītne. Mūsu izmaksu bāze ļauj konkurēt ar tādiem aviopārvadātājiem kā "Norwegian", "Ryanair", "Vueling" un citiem. Latvijā varēsim piedāvāt ļoti konkurētspējīgu produktu gan individuāliem ceļotājiem, gan arī tūrisma aģentūrām," saka Višņakova.

Brīnišķīgā Malaga
Foto: WolfgangM / CC

Starptautiskās lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce: "Lidosta "Rīga" ir īpaši gandarīta par Latvijā bāzētā pārvadātāja "PrimeraAir" lēmumu uzsākt lidojumus no Rīgas. Latvija ir uzņēmuma mītnes valsts, un nu arī Rīga būs viens no "PrimeraAir" galamērķiem. Jaunais lidojumu virziens – Malaga, ir bijis viens no pasažieru pieprasītākajiem jau arī bez tiešā savienojuma no Rīgas, un nu šis tiešais lidojums ļaus ērti sasniegt saulaino brīvdienu galamērķi."

Pašlaik neviena cita aviokompānija nepiedāvā regulārus tiešos lidojumus no Rīgas uz Malagu. Ko apskatīt šajā Spānijas dienvidu piekrastes pilsētā, lasiet šeit.

Kā vēstīts iepriekš, "PrimeraAir" nupat noslēdza līgumu par 20 lidaparātu "Boeing 737MAX 9 ER" iegādi un nomu. Ar paplašināto floti tas plāno radīt revolūciju transatlantisko lidojumu segmentā no Eiropas uz ASV.

Uzņēmums dibināts 2004. gadā Islandē un sākotnēji nodrošināja čartera lidojumus, sadarbojoties ar tūrisma operatoriem Skandināvijā. 2014. gadā uzņēmuma galvenā mītne no Dānijas tika pārcelta uz Rīgu, bet bizness paplašināts ar lidojumu tiešo pārdošanu un aktīvu zemo cenu aviopārvadājumu biznesa nišas iekarošanu. "PrimeraAir" nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem, izmantojot astoņus jaunākās paaudzes "Boeing" lidaparātus. Septiņas lidmašīnas tiek izmantotas lidojumos no Dānijas, Zviedrijas, Islandes, Somijas un Norvēģijas. Viens lidaparāts tiek izīrēts citiem operatoriem ACMI (Aircraft, Crew, Maintenance, Insurance) tirgus segmentā. Uzņēmums ietilpst "Primera Travel Group" koncernā, ko veido vadošie tūrisma operatori Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā un Islandē.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl