Desmit gadi kopš 07.07.07. Kā dzīvo pāri, kas ļāvās kāzu trakumam maģiskajā datumā
Foto: Privātais arhīvs

Kopš 07.07.07. pagājuši 10 gadi. Kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie dati, šajā dienā gredzenus mija rekordliels skaits pāru – 748, kas nebūt nav ierasti, jo vidēji vienā dienā kāzu sezonā salaulājas mazāk nekā simts mīlnieku. Vai šis skaistais datums nudien ir apveltīts ar tam piedēvēto maģiju? Kā sokas pāriem, kas šodien svin savas rožu kāzas?

Šoreiz "Viņa" saviem lasītājiem piedāvā ielūkoties četru laimīgu pāru stāstos. Pārdomās par iepazīšanos, lielo dienu, kā arī kopdzīvi dalās madonieši Jānis un Inga, kuri iepazinās internetā, Toms un Ilona, kuru mīlestība sākusi plaukt un zelt jau skolas pēdējos gados, Dainis un Ilze, kuri ik gadu savai kāzu gadadienai par godu draugiem un radiem rīko festivālu, kā arī Jānis un Sindija, kuri atrada ceļu viens pie otra studiju gados.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl