Iemesli, kādēļ nesaņēmi zvanu pēc darba intervijas
Foto: Shutterstock

Tie, kas piedzīvojuši kaut vienu darba interviju, pēc kuras potenciālais darba devējs solās tuvāko dienu laikā dot ziņu, noteikti piekritīs, ka šis process var būt īpaši nervu kutinošs. Frāze "sazināsimies ar jums tuvākās nedēļas laikā" paver iespēju lielām cerībām, ka tas notiks rīt, parīt... Tomēr tad, kad telefons nezvana, sākam nervozēt. Kāpēc zīmīgais zvans vēl nav noticis? "Business Insider" karjeras ekspertiem ir atbildes.

Tu nebiji sagatavojusies

Pirms raidīt dusmu zibeņus intervētāja virzienā par to, ka neesi saņēmusi zvanu par nākamo interviju kārtu vai jau attiecīgo amatu, vispirms apdomā, cik ļoti lielas pūles tu ieguldīji šajā iespējā.

Vai tiešām pavadīji vairākas stundas, lai sagatavotos, izpētot kā uzņēmuma specifiku, tā arī konkrētā amata būtību? Ja neieguldīji sevišķu enerģiju šajā procesā, nevajadzētu sevi šaustīt par to, kāpēc neviens no konkrētā uzņēmuma tev nedod ziņu – ja nebiji kārtīgi sagatavojusies, nav nekāds brīnums, ka neparādīji sevi no labākās puses un neiepatikies.

Kā iepriekš "Viņa" lasītājām skaidroja "CV-Online Latvia" mārketinga un komunikācijas vadītāja Krista Roziņa – vēlams izpētīt uzņēmuma darbības nozari, amata aprakstu, korporatīvo kultūru, sagatavot īsu, kodolīgu, ne vairāk kā minūti garu stāstu par savu iepriekšējo pieredzi, pienākumiem un prasmēm, pieminot arī, kādi izaicinājumi tiek gaidīti un kas tiek meklēts nākamajā darba vietā.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl