Ražīgākai dienai: nelāgie ieradumi, kas sagrauj produktivitāti
Foto: Shutterstock

Darāmā daudz, bet nav iespējams saņemt dūšu pie kaut ko ķerties klāt. Tādas ir daudzu cilvēku pirmdienas. Skaidrs, ka būs vien sevi jāsaņem rokās un jāstājas pretī dienai. Bet kā dienu padarīt pēc iespējas produktīvāku? Amerikāņu psihologam un vairāku grāmatu autoram Trevisam Bredberijam ir atbilde.

Modinātāja atlikšana

Šķiet, ka visi apzināmies modināta atlikšanas lāstu. Lai arī šķietami sevi vēl palutinām, atļaujot pasnaust vēl 10 minūtes, rezultātā tas neko labu nenes, vien rada vēl lielāku miegainības un noguruma sajūtu.

Pēc šāda saraustīta miega nereti cilvēks jūtas vēl ļaunāk, turklāt šī sajūta var nepazust pat stundām, kas, protams, ietekmē arī tavu spēju darboties.

Lai izvairītos no šādām situācijām, neraugoties uz to, ka varbūt ļoti gribētos vēl nedaudz pabaudīt mīksto spilvenu un silto segu, nepieciešams apjaust, ka ar 10 minūtēm īsti nebūs līdzēts, lai justos labāk.

Te vari vairāk lasīt par to, ko organismam patiesībā nodara modinātāja atlikšana, bet šeit – kā mosties agrāk un neatlikt modinātāju.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl