Kad tauriņi vēderā: tipiskākās kļūdas, ko pieļaujam 'svaigās' attiecībās
Foto: Shutterstock

Tauriņi vēderā, viegls uztraukums un vēlme pēc tuvības – pirmie mirkļi attiecībās var būt ļoti patīkami, tomēr ir lietas, kuras būtu vērts likt aiz auss. Šoreiz, iedvesmojoties no "Gurl" attiecību ekspertiem, esam apkopojuši septiņas darbības, no kurām izvairīties attiecību pirmajā posmā. Tāpat arī lūdzām dāmām dalīties savā pieredzē, atklājot līdzīgas situācijas.

Nākotnes izfantazēšana

Un kura no mums gan nav iedomājusies kā mūsu vārds saderētu ar tikko sastaptā vīrieša uzvārdu? Izklausās pazīstami, vai ne? Tomēr viss ir kārtībā tik ilgi, kamēr tas ir vien nevainīgs joks. Tad, kad kāzu plānu plānošana sākusies vēl pat pirms trīs maģisko vārdu atklāšanas viens otram, vajadzētu padomāt, ka esi šīm attiecībām piešķīrusi pārāk tālejošu nākotni, kuras, iespējams, var nemaz nebūt. Uztver katru dienu kā piedzīvojumu – priecājies par patīkamo, bet dzīvo tagad, ne šaubīgā nākotnē.

Maija (34) dalās savā pieredzē. "Man bija tāda draudzene, kurai nākotnes fantazēšana bija tā kā hobijs. Tiklīdz viņai bija jauns draugs, tā viņa jau sapņoja par kopīgiem ceļojumiem, māju, bērniem. Tad, kad bijām ar draudzenēm dzirdējušas jau vismaz trīs ideālās dzīves fantāzijas – katru ar savu vīrieti – sapratu, ka tur jau pat situācija nav glābjama. Pats skumjākais, ka katru reizi viņa iesāk savu stāstāmo ar frāzi: "Meitenes, šoreiz viss ir pa īstam".

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl