Pateikt ardievas Latvijas metropolei. Trīs drosmīgi stāsti par pārcelšanos uz mazpilsētām
Foto: Privātais arhīvs

Lai arī Rīga piedāvā lērumu dažādu interesantu iespēju, nav noslēpums, ka drūzma, piedāvājumu daudzveidība un pilsētas ikdienas ritms nav paredzēts visiem. Tomēr, lai arī, iespējams, pie sevis tā var nodomāt daudzi, sapakot mantas, pateikt ardievas un ar koferiem pārcelties uz citu dzīvesvietu vairumam tā arī paliek nerealizēts sapnis, jo nav viegli mainīt mājvietu, darbu un dzīvi, kas pakārtota šai pilsētai.

Šoreiz dodam iespēju ielūkoties trīs drosmīgu sieviešu stāstos, kuras aiz muguras atstājušas pilsētnieces dzīvi un pārvākušās uz citām vietām Latvijā – Balviem, Līgatni un Bikstiem. Viņas stāsta par iemesliem, kādēļ pametušas galvaspilsētu, jaunajām mājām un saviem iespaidiem.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl