Foto: Publicitātes foto

Dienvidlatgales prokuratūras prokurore tiesai nodeva krimināllietu, kurā apsūdzētas piecas personas par to, ka organizētā grupā izdarīja manipulācijas ar sporta organizācijas rīkotām sporta sacensībām, kas saistītas ar materiālu vērtību nodošanu un piedāvāšanu, portāls "Delfi" uzzināja Ģenerālprokuratūrā.

Divas no apsūdzētajām personām izveidoja organizētu grupu, lai ar manipulācijām sporta organizācijas rīkotajās sporta sacensībās, liekot likmes sporta totalizatoros uz iepriekš sarunātu rezultātu, gūtu no tā pelņu. Manipulāciju izpildei apsūdzētās personas iesaistīja Latvijas futbola Virslīgas un Latvijas futbola 1. līgas futbola klubu spēlētājus, piedāvājot viņiem par samaksu veikt darbības, kas vērstas uz sacensību gaitas un rezultāta neparedzamības pārkāpšanu un uz noteikta, iepriekš sarunāta, rezultāta panākšanu minēto līgu futbola klubu sacensībās, kuras rīkoja Latvijas futbola federācija.

Pēc saņemtajiem laimestiem nauda tika sadalīta starp organizētās grupas dalībniekiem un tiem spēlētājiem, kuri nodrošināja noteikto manipulāciju izpildi.

Lieta izskatīšanai nodota Latgales rajona tiesai.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!