Foto: Shutterstock

Dienvidkurzemes novada Gaviezē sestdien piekauts dzērājšoferis, kurš izraisījis avāriju, kopumā policija pret dzērājšoferi sākusi trīs administratīvo pārkāpumu procesus un vienu kriminālprocesu, informēja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Sestdien, 29. jūnijā ap pulksten 22.30 Valsts policijā saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Gaviezē.

Sākotnējā informācija liecina, ka reibumā esošs vīrietis, vadot automašīnu "Audi", neievēroja drošu distanci starp priekšā braucošo automašīnu "Mitsubishi", kā rezultātā notika sadursme.

Pēc negadījuma starp abu automašīnu vadītājiem izcēlās konflikts, kura laikā "Audi" vadītājam nodarīti miesas bojājumi un viņš nogādāts slimnīcā.

Valsts policijā pret automašīnas "Audi" vadītāju sākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi – par negadījuma izraisīšanu jeb drošas distances neievērošanu, par tāda transportlīdzekļa izmantošanu, par kuru nav veikta obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana, kā arī par tehniskās apskates neesamību.

Tāpat likumsargi sākuši kriminālprocesus par automašīnas "Audi" vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!