Foto: Pixabay

Jūrmalā par vienaudža noduršanu aizdomās turētais pusaudzis skolu klātienē šogad neapmeklēs, pirmdienas, 15. janvāra, vakarā ziņo LTV raidījums "Panorāma".

Kā vēsta "Panorāma", skolēni, skolotāji un vecāki sēro par 6. klases skolnieku, kura dzīvība izdzisa kautiņa laikā no naža vienaudža rokās pagājušajā nedēļā.

Nolemts, ka dūrējs klātienē skolas solā neatgriezīsies un mācības turpinās attālināti, ziņo raidījums.

Policija pastiprināti vērtē arī dažādus draudus, kas tiek izteikti dūrēja ģimenei un aprūpes centram, kurā viņš dzīvo, jo negrib pieļaut, ka varmācība rada varmācību.

Kā ziņo "Panorāma", ar pusaudzi strādā psihologs un krīzes komanda, taču viņš ir sevī noslēdzies un ne ar vienu nerunā.

Jūrmalas pašvaldības policijas priekšnieks Uldis Bēniņš raidījumam norādīja, "lai vardarbība neveicinātu vardarbību", policija veic apsekošanu uz vietas un papildus pievērš uzmanību visiem nepilngadīgajiem Kauguros un Slokā.

Jau ziņots, ka naktī uz 11. janvāri ap plkst.1 Jūrmalas pašvaldības policisti, pildot darba pienākumus Jūrmalā, Slokā, netālu no ceļa pamanīja uz zemes guļam pusaudzi bez samaņas ar durtām brūcēm. Pašvaldības policisti uz notikuma vietu izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, bet cietušais gāja bojā vēl pirms mediķu ierašanās.

Pusaudzis, kurš iedūris otram ar nazi, iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par klaiņošanu un zādzību no veikala. Pusaudzis, kurš tiek turēts aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu, vēl nav sasniedzis 14 gadu vecumu. Par tālākām darbībām attiecībā uz šo jaunieti patlaban tiek lemts.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta 12. punkta - par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavots nepilngadīgais.

Izmeklēšanas laikā tiek skaidroti precīzi notikušā apstākļi un motīvi. Šobrīd sīkāku informāciju par notikušo policija nevarot sniegt.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!