Foto: DELFI

Rīgas domes deputāts Andris Reizenbergs pametis partiju "Gods kalpot Rīgai" un pievienosies "Jaunās vienotības" frakcijai, informēja deputāts.

Reizenbergs sāka darbu domē pērn 18.decembrī, kad mandātu nolika deputāts Jakovs Rafaļsons.

Saeimas deputāts un GKR valdes priekšsēdētājs Oļegs Burovs sarunā ar aģentūra LETA norādīja, ka viņam ir žēl, ka Reizenbergs ir pieņēmis šādu lēmumu, jo vēl pirms gada tika panākta vienošanās, ka Rafaļsons noliek mandātu par labu Reizenbergam, lai "jauns deputāts var sevi parādīt, pārbaudīt, cik viņam piestāv politiskais amats".

"Izturēja, neizturēja pārbaudi, lai vērtē citi," par Reizenberga veikumu deputāta amatā teica Burovs, norādot, ka no komentāriem par šo jautājumu atturēsies.

Burovs arī norādīja, ka par šādu soli uzzinājis vien šodien. Viņš sacīja, ka pareizāk būtu bijis Reizenbergam nolikt mandātu, bet viņa vietā būtu jāvirza nākamais cilvēks no GKR rindām.

Viņš sacīja, ka situācija pārrunāta arī ar GKR valdes locekli Juri Radzeviču. Burovs pauda cerību, ka šāds solis, proti, Reizenberga uzņemšana JV RD deputātu rindās, nav bijis saskaņots ar "lielo vienotību", jo iespējams esot aizmirsts, cik balsu pašlaik ir valdības koalīcijai.

"Negribu draudēt, bet šāda rīcība nepaliek bez reakcijas," piebilda Burovs.

Frakcijā "Gods kalpot Rīgai" tagad palikuši četri deputāti.

GKR Rīgas domes frakcijā bija pieci deputāti.

Kopš aizvadītās vasaras, kad saķildojās divas vadošās Rīgas domes frakcijas - "Progresīvie" un "Jaunā vienotība", notika izmaiņas koalīcijā, kas ļāva GKR no opozīcijas spēka kļūt par vienu no Rīgas domes koalīcijas frakcijām.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!