Saeimas deputāte "Vienotības" līdere Solvita Āboltiņa atvainojas pensionāriem par savu rīcību senioru piketa laikā pie Saeimas.

"Ļoti atvainojos ikvienam Latvijas pensionāram, ja negribot esmu ar savu rīcību kādu aizvainojusi šodienas senioru piketā pie Saeimas. Ir noticis pārpratums, jo nekādā veidā nevēlējos aizvainot Latvijas seniorus," norādīja Āboltiņa.

Viņa arī piebilda, ka būs pateicīga senioriem par iespēju šo atvainošanos paust klātienē. "Savā politiķes karjerā esmu vairākas reizes tikusies ar senioru organizācijām, un konstruktīvā veidā esam spējuši risināt senioru sociālā nodrošinājuma jautājumus," klāstīja Āboltiņa.

Kā ziņots, šodien Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) rīkotajā piketā pie Saeimas par lielāku pensiju indeksāciju jau šoruden pulcējās ap 100 dalībnieku. Pensionārus uzrunāja gan Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), gan Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča (ZZS), taču daļa klātesošo norādīja, ka amatpersonu sacītais nav dzirdams.

LPF vadītājs un Saeimas deputāts Andris Siliņš (ZZS) Mūrniecei iesniedza vairāk nekā 70 000 savākto parakstu par palielinātu pensiju indeksāciju un valsts veselības apdrošināšanas sistēmas izveidi senioriem

Savukārt sociālajos tīklos plašu rezonansi izraisījusi Āboltiņas rīcība - viņa piketa laikā izgāja no vienas Saeimas ēkas un devās uz citu parlamenta ēku un skaļi ūjināja.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!