Festivālā "Lampa" diskusijā "Kā radīt saturu, kas liek apstāties?" piektdienas vakarā "Delfi" vienkopus aicināja dažādu formu satura radītājus, lai kopā ar viņiem un publiku meklētu atbildi uz jautājumu, kā radīt un patērēt saturu, kas raisa domāšanu un atstāj pēdas – kā informācijas pārbagātībā un dinamiskajā ikdienas skrējienā apstāties, pamanīt dažādu formu kvalitatīvu saturu un pilnvērtīgi un apzināti to izdzīvot, gūstot gan emocionālo, gan intelektuālo baudījumu.

Radio NABA raidījumu vadītāja, digitālo tehnoloģiju eksperta Arta Ozoliņa vadībā diskusijā piedalījās mediju politikas eksperte, pētniece un uzņēmēja Brita Stakstona no Zviedrijas, ilustratore un fotogrāfe Agnese Aljēna, komponists, pedagogs un publicists Andris Dzenītis un jauniešu atbalsta organizācijas "Headspace" vadītājs Anderss Frihe no Dānijas.

Diskusija tika organizēta sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā (NORDEN), un tā notiks latviešu un angļu valodā ar sinhrono tulkojumu.


Vēstīts, ka sarunu festivāls "Lampa" norit Cēsu pils parkā no 28. līdz 29. jūnijam. Uz vairākām skatuvēm divu dienu laikā notiek vairāk nekā 350 pasākumu. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā. Šī gada diskusiju galvenā tēma ir drosme.

Uz "Lampu" kuplā pulkā devusies arī "Delfi" komanda, lai gan kā dalībnieki piedalītos dažādās diskusijās, gan informētu lasītājus par svarīgāko, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Cēsīs. Divu dienu garumā tiek nodrošināta video un teksta tiešraide.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!