Svētdienas, 29. februāra, naktī ap pulksten 3 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki Vecrīgā pamanījuši grūstīšanos starp vairākiem vīriešiem Audēju ielā, portālu "Delfi" informēja pašvaldības policijā.

Videonovērošanas kamerās bija redzams, ka vienam no vīriešiem sejā tiek iepūsta gāze. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā RPP ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, konflikts jau bija aprimis, taču pie kārtības sargiem piesteidzies kāds vīrietis, stāstot, ka viņam velorikšas vadītājs sejā iepūtis piparu gāzi. Vīrietis runājis angļu valodā, un vēlāk noskaidrojies, ka viņš ir tūrists no Austrālijas.

Kungs stāstīja, ka piparu gāzi viņam velorikšas vadītājs iepūtis sejā pēc tam, kad viņš mēģinājis ar velorikšu izvicināt dūres. Savukārt vēlāk atklājies, ka sākotnējais iemesls konfliktam esot bijis nekvalitatīvs kokaīns. Proti, austrālietis no cita velorikšas vadītāja iepriekš bija iegādājies kokaīnu, taču lietošanas laikā viņam palicis slikti.

Tā kā austrālietim neizdevās atrast velorikšas vadītāju, kurš viņam bija pārdevis aizliegto vielu, viņš nolēmis dūres izvicināt ar citu šī aroda pārstāvi, sakot, ka viņi visi ir vienādi. Sarunas laikā ar policistiem, tūrists arī uzrādījis maisiņu ar baltu pulverveida vielu un izteicis aizdomas, ka maisiņā kokaīna vietā varētu būt ketamīns.

Iespējamā narkodīlera notikuma vietā vairs nebija, tādēļ tūrists viens pats nogādāts Valsts policijā, kur par iespējamu narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu sāktas divas administratīvo pārkāpumu lietvedības. Lietu iznākums atkarīgs no tā, vai ekspertīzes apliecinās, ka tūrists bija narkotiku reibumā un vai baltais pulveris satur narkotiskās vielas.

Tāpat policija turpina skaidrot iespējamo narkotiku pārdevēju.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !