Foto: Publicitātes foto

Lai nodrošinātu ziemas dienestu darbu un sniega tīrīšanu Rīgā, kā arī uzlabotu ielu caurlaides spēju un satiksmes drošību, no 10. decembra līdz nākamā gada 1. aprīlim nepieciešamības gadījumā tiks aizliegta apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās vai to posmos, portālu "Delfi" informēja Rīgas domē.

120 ielu posmos tiks izvietotas ceļa zīmes "Apstāties aizliegts".

Savukārt Vecrīgas teritorijā, ko norobežo Krišjāņa Valdemāra iela, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris, Aspazijas bulvāris, 13. janvāra iela un 11. novembra krastmala, tiks izvietotas ceļa zīmes "Stāvēšanas aizlieguma zona" ar papildu ceļa zīmi "Darbības laiks no pulksten 24.00 līdz pulksten 6.00" un ceļa zīmes "Stāvēšanas aizlieguma zonas beigas".

Informācija par vietām, kurās tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi, vismaz dienu pirms ceļa zīmju izvietošanas tiks publicēta pašvaldības portālā riga.lv un Apkaimju koordinatoru "Facebook" kontos.

Rīgas pašvaldības policijai sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldi veiks ceļu satiksmes uzraudzību norādītajās ielās un teritorijās.

Nepieciešamības gadījumā transportlīdzekļus, kas traucē sniega tīrīšanu, pārvietos uz citu tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Jau ziņots, ka Rīgā turpinās sniega izvešanas darbi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!