Foto: LETA

Otrdien pulksten 21 saņemts izsaukums uz Bauskas novada Iecavas pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā ar atklātu liesmu dega dzīvoklis 56 kvadrātmetru platībā.

Pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ierašanās no ēkas evakuējās 11 cilvēki, portāls "Delfi" uzzināja VUGD.

Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas masku palīdzību no ēkas izglāba četrus cilvēkus – divus no ēkas otrā stāva un divus no ēkas trešā stāva.

Divi no izglābtajiem cilvēkiem ugunsgrēkā cieta. Pulksten 23.16 ugunsgrēks likvidēts.

Pulksten 20.53 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valmieras novada Ramatas pagastu, kur trīs cilvēki bija apmaldījušies purvā. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēkus atrada apmēram 2300 metrus no vietas, kur tie bija devušies purvā. Pulksten 03.02 darbs notikumā noslēdzās.

Pulksten 12.25 saņemts izsaukums uz Skolas ielu Dobelē, kur piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas viena kvadrātmetra platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās 10 cilvēki. Pulksten 13.09 degšana likvidēta.

Pusdienlaikā saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Valkā, kur no avarējušas kravas automašīnas degvielas tvertnes grāvī noplūda dīzeļdegviela. Ugunsdzēsēji glābēji izlijušo degvielu pārklāja ar absorbentu, kā arī ierobežoja notikuma vietu. Tika atvienots kravas automašīnas akumulators. Darbu notikuma vietā turpināja Valsts vides dienests.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega ēkas ārsiena, četri logi un vieglā automašīna, šķūņa siena, mikroautobuss, kūdra, elektrolīnijas balsts, elektrības vadi un kabeļu koka spoles, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un trīs gadījumos atkritumi.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 21 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!