Mēs darām tā
Cilvēku drazām pa pēdām. Ko slēpj Latgales meži
Tas, ka atkritumi tiek aizvākti no acīm, nenozīmē, ka vide tapusi tīra un sakopta. Tam par apliecinājumu kalpo meži, kuros ne tikai atrodamas senču atstātās drazas, bet arī mūsdienās joprojām tiek izmests nevajadzīgais. Inta Brokāne-Vilcāne jau gadiem Mātei dabai palīdz attīrīties no cilvēku atstātajiem mēsliem.
Inta dzīvo, pēc pašas vārdiem, skaistākajā vietā Latvijā – Mākoņkalnā. Viņas sirdslieta ir sabiedriskais darbs – apņēmīgā sieviete kopj apkārtni, tīra mežus un vāc atkritumus. Galvenais dzinulis – vēlme dzīvot tīrā, sakoptā vidē.

Inta bieži dodas uz mežu, un gadu gaitā tur viņa atradusi visdažādākās lietas – izmestu ledusskapi, gultas rāmi, apavus un citas mantas, kas kādam kļuvušas liekas. "Skumji, ka cilvēki ir vienaldzīgi. Man par to daudzreiz lijušas asaras," saka Inta.
Kampaņā "Mēs darām tā" iepazīsimies ar 25 jaunām pieredzēm videostāstu veidā. Katrs no stāstiem ļauj sekot līdzi raidījuma galveno varoņu dienas gaitām, īpašu vērību pievēršot viņu iestrādātajai zaļā dzīvesstila rutīnai. Skaties un uzzini, cik daudzveidīgi ir videi draudzīgi ikdienas paradumi Latvijas kopienās, komūnās, kolektīvos, apkaimēs un vairāku paaudžu ģimeņu mājvietās.
Skaties vēl:
Kampaņu "Mēs darām tā" īsteno VFS Films studija ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Projekts sadarbībā ar:
VFS Films KOMANDA:
SCENĀRIJU AUTORI
Kristīne Pleša, Madara Botmane
REŽISORS
Dainis Kļava
Mākslinieks
Kristaps Epners
ANIMĀCIJAS
PRODUCENTI
Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
VIDES EKSPERTE
Elīna Kolāte
Kristaps Neimanis, Mārtiņš Kontants
SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS UN KOMUNIKĀCIJA
Baltic Communication Partners
Delfi brand studio KOMANDA:
SATURS
Līga Švāne, Ketija Nuķe-Osīte
REDAKTORS
Kristīne Melne
DIZAINS
Ralfs Eglītis
IZSTRĀDE
PROJEKTU VADĪBA
Ēriks Radželis
MEDIJU KOMUNIKĀCIJAS EKSPERTS
Aija Daukste
Krišjānis Bušs