Mēs darām tā
Rāznas ezers aicina uz copi! Kur atpūsties Latgalē?
Pasaules Dabas fonds ir izpētījis, ka no zivīm uzturā mēs visbiežāk lietojam lasi, bet otrajā vietā ir siļķes. Fonds aicina sabiedrību uzturā vairāk iekļaut arī saldūdens zivis, jo tajās ir daudz vērtīgu vielu. Varbūt šovasar vērts brīvdienu galamērķī iekļaut kādu Latgales ezeru, kur pašiem šīs zivis noķert un arī pagatavot?
Atpūtas komplekss "Vītolkrasti" pie Rāznas ezera ir miera oāze, kur baudīt nesteidzīgu atpūtu, peldes, makšķerēšanas priekus un dabas tuvumu. Kā stāsta Jekaterina Briga, viņas tēvs Vitālijs pats savām rokām te visu sakopis, atjaunojiss un uzbūvējis. Atpūsties gribētāju ir gana daudz, tostarp arī no ārzemēm, un nav jau arī brīnums – šī vieta iemieso Latgales šarmu, kādu neatrast nekur citur.
Kampaņā "Mēs darām tā" iepazīsimies ar 25 jaunām pieredzēm videostāstu veidā. Katrs no stāstiem ļauj sekot līdzi raidījuma galveno varoņu dienas gaitām, īpašu vērību pievēršot viņu iestrādātajai zaļā dzīvesstila rutīnai. Skaties un uzzini, cik daudzveidīgi ir videi draudzīgi ikdienas paradumi Latvijas kopienās, komūnās, kolektīvos, apkaimēs un vairāku paaudžu ģimeņu mājvietās.
Skaties vēl:
Kampaņu "Mēs darām tā" īsteno VFS Films studija ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Projekts sadarbībā ar:
VFS Films KOMANDA:
SCENĀRIJU AUTORI
Kristīne Pleša, Madara Botmane
REŽISORS
Dainis Kļava
Mākslinieks
Kristaps Epners
ANIMĀCIJAS
PRODUCENTI
Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
VIDES EKSPERTE
Elīna Kolāte
Kristaps Neimanis, Mārtiņš Kontants
SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS UN KOMUNIKĀCIJA
Baltic Communication Partners
Delfi brand studio KOMANDA:
SATURS
Līga Švāne, Ketija Nuķe-Osīte
REDAKTORS
Kristīne Melne
DIZAINS
Ralfs Eglītis
IZSTRĀDE
PROJEKTU VADĪBA
Ēriks Radželis
MEDIJU KOMUNIKĀCIJAS EKSPERTS
Aija Daukste
Krišjānis Bušs