Anglijas Līgas kausa izcīņas trešās kārtas spēlē trešdien ar vārtu guvumu izcēlās Latvijas izlases aizsargs Kaspars Gorkšs, palīdzot viņa pārstāvētajai "Reading" komandai izbraukumā ar rezultātu 3:2 (1:1) uzvarēt Londonas "Queen Park Rangers" vienību.

Gorkšs ar vārtu guvumu izcēlās spēles 16.minūtē, panākot rezultātu 1:1. Viņš īpaši neatzīmēja gūtos vārtus, izrādot cieņu pret sava bijušā kluba faniem, par ko Gorkšs saņēma ovācijas. Latvietis laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Uzvarētājiem ar precīziem sitieniem izcēlās arī Nikijs Šourijs un Pāvels Pogrebņaks, kamēr "Queen Park Rangers" vienībā bumbu vārtos raidīja Deivids Hoilets un Džibrils Sisē.

Atgādinām, ka Gorkšs "Queen Park Rangers" komandā spēlēja no 2008. līdz 2011.gadam, tās rindās aizvadot 121 spēli. Gorkšs palīdzēja Londonas komandai atgriezties premjerlīgā, tomēr pirms 2011.gada sezonas vienība attiecās no latvieša pakalpojumiem.