Pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Tamperē ASV valstsvienība ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja Vāciju, turnīru turpinot ar perfektu bilanci. Savukārt vācieši piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

Spēles pirmajā trešdaļā Vācijas hokejisti darbojās ļoti apņēmīgi un spēja izveidot pietiekami daudz vārtu gūšanas iespēju. Vienā no ASV uzbrukumiem Alekss Taks trāpīja pa vārtu stabu, bet savukārt vācietis Manuels Vīderers norībināja vārtu stabu.

Spēles 26. minūte ASV hokejisti aizturētā soda laikā uzbruka un iespieda pretiniekus aizsardzības zonā. Ronijs Atards izdarīja tālu metinu uzreiz pēc piespēles, taču ripa trāpīja pa aizsarga Kaja Vismana slidu un pārsteidza vāciešu vārtsargu Matiasu Nīderbergeru, ieslīdot tukšajā vārtu apakšējā stūrī.

Piecas minūtes vēlāk vācieši rezultātu izlīdzināja, kad spēlēja mazākumā. Pa labo malu uzbrukumā rāvās Morics Millers, kurš raidīja ripu uz vārtu priekšu. Vārtsargs Keisijs Desmits ripu atsita sev priekšā, un Samuels Soramīss ripu precīzi raidīja vārtos gar tālo vārtu stabu.

Piecas sekundes pirms trešdaļas beigām vācieši noķēra pretiniekus uz pretuzbrukumu, un tajā Džastinu Šucu izgājienā raidīja ripu starp vārtsarga kājsargiem.

Vācija trešo trešdaļu iesāka piesardzīgi, un amerikāņi varēja pārņemt ripas kontroli. Vienā no uzbrukumiem Leins Hatsons pieturēja ripu un precīzi atspēlēja Šonam Ferelam, kurš izmantoja burzmu vārtu priekšā un ar precīzu metienu tuvējā vārtu stūrī izlīdzināja rezultātu. Savukārt 55. minūtē amerikāņi ilgāku laiku darbojās uzbrukumā, bet tad pēc uzvarēta iemetiena Vācijas zonā pārņēma vadību. Skots Perunovičs izdarīja diagonāles piespēli Metam Koronato, kurš ar vienu pieskārienu raidīja ripu vārtos.

Vācijas izmisīgie mēģinājumi atspēlēties bija nesekmīgi, lai arī vācieši izveidoja labas iespējas gūt vārtus.

Vācija – ASV 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Vārtu guvēji
: Samuels Soramīss (30:23 min., 1:1, maz.), Džastins Šucs (39:55 min., 2:1) – Ronijs Atards (25:39 min., 0:1), Šons Ferels (45:58 min., 2:2), Mets Koronato (54:50 min., 2:3)
Soda minūtes: 2 – 8
Metieni pa vārtiem: 32 (12+13+7) – 26 (4+13+9)