Foto: Publicitātes foto

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis pirmos 11 no 58 specializētajiem transportlīdzekļiem – ugunsdzēsības autocisternas. Tās ir pilnpiedziņas "Scania 4x4" kravas automašīnas, kuras aprīkotas ar modernu ugunsdzēsības un glābšanas darbu veikšanai nepieciešamo aprīkojumu un jauno CP28 komandu kabīni ar sešām sēdvietām.

Kabīnes ir aprīkotas ar funkcijām, kas īpaši pielāgotas ārkārtas darbiem, tāpēc ir ergonomiskas un atbilst augstiem drošības un kvalitātes standartiem. Ekipāžas vajadzībām viegli pielāgojamais salona izkārtojums un klimata kontroles sistēma ļauj ugunsdzēsējiem glābējiem ērti sagatavoties jebkuram izbraukumam uz ugunsgrēku dzēšanu un glābšanas darbiem.

Šīs pirmās 11 "Scania" autocisternas jau drīzumā dosies izsaukumos Rīgā un Rīgas reģionā.

VUGD tehniskā dienesta pārvaldes priekšnieks Aleksandrs Politika: "VUGD turpina sava autoparka atjaunošanu. Jaunās "Scania "autocisternas ir ļoti būtisks papildinājums, kas ievērojami uzlabos Rīgas un šī gada laikā arī citu pilsētu ugunsdzēsības daļu reaģēšanas spējas. "Scania" autocisternas ir aprīkotas atbilstoši mūsdienu prasībām. Tām ir apsildāmas un kondicionējamas kabīnes, kas uzlabos glābēju dienesta apstākļus. Esam gandarīti saņemt jaunās autocisternas un jau pēc neilga laika izmantot to sniegtās priekšrocības reālos izsaukumos."

Kopumā šī gada laikā tiks piegādātas 58 "Scania" autocisternas VUGD struktūrvienībām visā Latvijā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!