Lai arī ir tikai marts, konkursā "Stulbākais satiksmes objekts Rīgā" uzvarētājs jau ir zināms – gājēju pārejas renovētajā Slokas ielā, uzskata TV raidījuma "Zebra" vadītājs Pauls Timrots.

It kā vienkārša neregulējamā gājēju pāreja, bet "kāds cilvēks, kurš ar galvu nedraudzējas" ir ieskrūvējis pelēkus stabiņus, kurus autobraucējiem ir grūti pamanīt un tie, spriežot pēc saņurcītajām un saskrāpētajām ceļazīmēm uz tiem, tiek regulāri notriekti.

Tāpat "Zebra" publicē ierakstu no kādas ēkas videonovērošanas kameras, kurā redzams, ka visbiežāk šos stabiņus notriec automobiļi, kas brauc un griežas no Konsula ielas. Pēc kāda laika ierodas ceļa remontu brigāde, kura nolocīto stabiņu atkal iztaisno – līdz kāds nākamais auto tajā ietrieksies.

"Kā tas nākas, ka Rīgā jau vairākus gadus stabiņus skrūvē cilvēks, kurš neiztēlojas, ka pa ielām brauc arī kravas automašīnas vai autobusi, kuriem ir cits pagrieziena rādiuss nekā vieglajam pasažieru auto? Tā tas bija Torņakalnā un tagad tas pats ir arī Slokas ielā," norāda "Zebra" vadītājs.

"Esam noskaidrojuši šī gada uzvarētāju konkursā "Stulbākais satiksmes objekts Rīgā". Kā sauc to cilvēku, kurš tādu risinājumu ir izdomājis? Es pat negribu zināt! Viņam vajadzētu ja ne nošauties, tad vismaz nokaunēties," rezumē Pauls Timrots.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!