Foto: Publicitātes attēli

Latvijā radīts kāpurķēdes elektromotocikls, piepūšamā buru švertlaiva, ekskluzīvas motorjahtas pirmizrāde, medību suņu parāde, tikšanās ar sporta meistaru motokrosā Jāni Kļaviņu un vēl daudz lielisku jaunumu jau šajā nedēļas nogalē – no 5. līdz 7. aprīlim – piedāvā izstāde "Outdoor Riga 2024" Ķīpsalā.

Pirmizrādi izstādē "Moto & velo" piedzīvos Latvijā radīts īpašs izgudrojums – vissezonas visurgājējs, kas pilnībā mainīs līdzšinējo bezceļa mobilitātes pieredzi. Izstādes apmeklētāji varēs apskatīt pasaulē pirmā kāpurķēdes elektromotocikla "Unitrack" mēroga konceptmodeli, kas pilnā krāšņumā dienasgaismu ieraudzīs tikai nākamgad.

"ORUGA" prezentētais "Unitrack" ir novatorisks bezceļu transportlīdzeklis, kas apvieno motocikla manevrētspēju ar kāpurķēžu transportlīdzekļiem raksturīgo veiktspēju. Tas ir paredzēts gan piedzīvojumu meklētājiem brīvā dabā, gan profesionāļiem, kuriem nepieciešams uzticams un veikls visurgājējs.

Uzzini daudz noderīga par motoceļošanu

Vai motoceļošanas entuziasti var iedomāties savu aktīvo dzīvesveidu bez uzticama, ceļos un neceļos izturīga dzelzs rumaka? Visiem motoceļotājiem būs unikāla iespēja 5. aprīlī, no pulksten 17 līdz 18, un 6. aprīlī, no pulksten 13 līdz 14 "Triumph" stendā izstādē "Moto & velo" satikt sporta meistaru motokrosā Jāni Kļaviņu. Viņš demonstrēs ceļojuma motociklu "Triumph Tiger 1200 Rally Pro" un iepazīstinās ar "Modern Nomad" ceļojuma un nakšņošanas ekipējumu, to lietojumu un nepieciešamību ekstrēmā braucienā.

Foto: Publicitātes foto

Apmeklē ekskluzīvas motorjahtas pirmizrādi

Ķīpsalā pirmizrādi piedzīvos "Pegazus Boats Latvia" 2024. gada kolekcijas ekskluzīva motorjahta "Pegazus 30HT CC" ar unikālu dizainu un funkcionalitāti, kas paredzēta gan īsiem, gan garākiem ceļojumiem.

"Captains Club" (CC) versija ir pilnībā aprīkota, lietošanai gatava motorjahta ar dzinējiem, navigācijas sistēmu, autopilotu, autonomo apsildi, audiosistēmu, manevru dzinēju laivas priekšgalā un daudz ko citu. "Pegazus 30HT CC" šādā izpildījumā ir pieejama tikai vienā krāsojumā – pelēks klājs un tumši pelēks korpuss ar melniem nerūsējošā tērauda elementiem.

Izbrauc ar moto simulatoru

Vai var iemācīties braukt ar motociklu, nebraucot ar motociklu? Atbilde ir "jā"! "Moto Trainer" simulators ir radīts ar nolūku iemācīties motociklu braukšanas pamatprincipus trasē un salīdzināt savas spējas ar sportistu ierakstiem telemetrijā. Lai ļautos kaislību pilnam braucienam ar supermotociklu un izjustu pilnā apjomā trases līkumu burvību, izstādē jāapmeklē "Ducati Rīga" stends.

No 5. līdz 7. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde "Outdoor Riga 2024", kas piedāvās sadaļas "Moto & velo", "Medības un makšķerēšana" un "Baltic Boat Show" plašam interesentu lokam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!