Foto: Publicitātes foto

Tikai dažus mēnešus pēc pasaules pirmizrādes ar ekskluzīvu prezentāciju Biznesa aviācijas terminālī Baltijas tūres ietvaros Rīgā debitējis jaunais "Rolls-Royce" paaugstinātās pārgājības modelis "Cullinan".

""Cullinan" ir ārkārtīgi daudzpusīgs auto ikdienai, kas apvieno "Rolls-Royce" luksusa sajūtu ar laidenu braukšanu. Jaunajam automobilim viss būs pa spēkam – tas nodrošinās ērtu luksus nokļūšanu jebkurā galamērķī, kurp tās īpašnieks vēlēsies doties," atzīst "Rolls-Royce Motor Cars" Centrālās un Austrumeiropas korporatīvās komunikācijas direktors Franks Tīmans.

"Rolls-Royce Cullinan" ir braucēju vēlmju un sapņu piepildījums, jo apvieno jaudu bezceļu pārvarēšanai ar patiesu greznību. Tas ir jau otrais "Rolls-Royce" modelis, kura tapšanā izmantota pilnīgi jaunā alumīnija šasija "Architecture of Luxury". Jāuzver, ka "Cullinan" platforma netiek lietota ne citiem zīmoliem, ne modeļiem.

"Izmantojot "Architecture of Luxury" priekšrocības, mūsu dizaineri radīja patiešām unikālu un izcilu auto tiem, kuri vēlas justies brīvi neatkarīgi no sava dzīvesveida," turpina Tīmans. Desmitiem braukšanas testu visās pasaules malās pierādīja, ka mašīna pārliecinoši un veikli pārvietojas jebkuros apstākļos.

Auto ir aprīkots ar 6,75 litru "Twin Turbo" V12 "Rolls-Royce" dzinēju ar 563 ZS jaudu un 850 ņūtonmetri griezes momentu, kas palīdz pilnīgi jaunajai pilnpiedziņas un stūres vadības sistēmai pārvarēt jebkuru šķērsli.

Savukārt "Cullinan" izsmalcinātā un regulējamā pneimatiskā balstiekārta "Magic Carpet Ride" nodrošina slaveno braukšanas sajūtu kā uz burvju paklāja jebkurā vietā un neatkarīgi no tā, tur ir vai nav ceļš.

Vienlaikus šī ir pirmā patiesi "trīsdaļīgā" mašīna sporta apvidus auto segmentā. Proti, salonu no bagāžas nodalījuma atdala starpsiena, tā veidojot īpašu vidi pasažieriem.

"Rolls-Royce Cullinan" ir pieejams arī papildkomplekts "Bespoke", kas ir izveidots, lai izceltu auto īpašnieku dažādo dzīves stilu. Ievērības cienīga ir funkcija "Atpūtas modulis" ("Recreation Module") – īpaši katra "Cullinan" īpašnieka vajadzībām pielāgota motorizēta atvilktne, kur glabāt aprīkojumu un piederumus. Tā atrodas auto aizmugurējā nodalījumā un ir ērti atverama, nospiežot pogu. Viena no "Atpūtas moduļa" iespējām paver tā dēvēto "Rolls-Royce Cullinan Viewing Suite" – ar vieglu žestu, nospiežot pogu, parādās divi, ar skatu uz aizmuguri vērsti smalkādas krēsli un kokteiļgaldiņš. "Skatu istaba" allaž garantēs ceļotājam labāko vietu pie loga.

""Cullinan" būs perfekts vienmēr: gan vedot bērnus uz skolu, gan vakarā dodoties uz operas pirmizrādi. Tas būs piemērots stilīgam braucienam uz vientulīgu Baltijas jūras pludmali, tāpat auto droši dosies cauri dubļiem un granti, lai sasniegtu jūsu iecienīto makšķerēšanas vietu kaut kur Latvijas mežos," komentē Tīmans.

Pirmie klienti "Rolls-Royce Cullinan" saņems 2019. gada pirmajā ceturksnī. Automobiļa cena ir no 279 tūkstošiem eiro, neieskaitot PVN.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!