Foto: Publicitātes foto

"Land Rover" paziņojis par saviem plāniem pabeigt jaunā "Defender' praktisko izmēģinājumu noslēdzošo posmu, kas sadarbībā ar Taska dabas aizsardzības fondu norisināsies Kenijas teritorijā.

Taska dabas aizsardzības fonda pārstāvji, kas nu jau 15 gadus ir oficiālie "Land Rover" partneri, izmēģinās unikālā kamuflāžā tērptu "Defender" auto Borana dabas rezervāta apstākļos.

Izmēģinājuma automašīna vedīs smagas kravas, "bridīs" pāri upēm un lauzīs ceļu cauri mežonīgajam apvidum, lai piegādātu nepieciešamos krājumus 14 tūkstošus hektāru plašajā rezervāta teritorijā.

Kad jaunais "Defender" vēlāk šajā gadā piedzīvos savu publisko debiju, tas būs veicis vairāk nekā 45 tūkstošus individuālu izmēģinājuma braucienu vienos no skarbākajiem šīs planētas apstākļiem. "Land Rover" konstruktori būs pārbaudījuši izmēģinājuma automašīnas tuksneša svelmē, kur gaisa temperatūra ir virs 50 grādiem, ledainajā Arktikā, kur gaisa temperatūra ir zem mīnus 40 grādiem, un Kolorado štata klinšainajos kalnos 3000 metru augstumā, lai gūtu pilnīgu pārliecību, ka jaunais "Defender" būs uzticams auto pat vislielākajiem piedzīvojumu meklētājiem.

"Papildu izmēģinājumiem uz stenda un testiem, kuros tiek simulēti dažādi braukšanas apstākļi, ar jauno "Defender" esam nobraukuši 1,2 miljonus kilometru pa visdažādākajiem apvidiem un ekstremālos klimatiskajos apstākļos, lai būtu pilnīgi droši, ka tas ir izturīgākais un spējīgākais "Land Rover", kāds jebkad ir radīts," norāda "Jaguar Land Rover" konstruktoru grupas direktors Niks Rodžerss. "Lieliskā iespēja izmēģināt šo auto reālajā dzīvē, vienlaikus kopā ar Taska fondu atbalstot dabas aizsardzības pasākumus Boranas rezervātā Kenijā, ļauj mūsu inženieriem, automašīnas izmēģinājumiem tuvojoties noslēgumam, vēlreiz pārbaudīt, vai esam sasnieguši izvirzītos mērķus."

Tā kā automašīnas uzvedība uz lielceļa tika pārbaudīta un noslīpēta Nirnbergas rūpnīcā Vācijā, bet tās spēja braukt bezceļa apstākļos – Īstnoras (Apvienotā Karaliste) purvainajā apvidū, Dubaijas smilšu kāpās un pa Moābas klinšainajām takām Jūtas štatā, jaunais "Defender" saimes pilnpiedziņas pārstāvis solās kļūt par unikālas funkcionalitātes un lieliska komforta un vadāmības apvienojumu.

Jaunais "Defender" ir konstruēts un izmēģināts Geidonā, Apvienotajā Karalistē, kur darbojas "Land Rover" projektēšanas, inženierijas un testēšanas centrs. Automašīnas ražošana ir paredzēta nesen atklātajā, ar vismodernākajām iekārtām aprīkotajā, "Land Rover" rūpnīcā Nitrā, Slovākijā.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!