Foto: Publicitātes foto

Latvijas spīdvejists Andžejs Ļebedevs sestdien Debrecenā uzvarēja Eiropas čempionāta spīdvejā (SEC) pirmajā posmā, kamēr Jevgeņijs Kostigovs ierindojās 13.pozīcijā.

Ļebedevs pirmajā braucienā finišēja otrais, bet nākamajos četros ieņēma pirmo vietu, kļūstot par līderi posma kopvērtējumā.

Finālā Ļebedevs izvirzījās pirmajā vietā jau neilgi pēc starta un nosargāja līderpozīciju līdz finišam. Otro vietu ieņēma polis Macejs Janovskis, kurš noslēdzošajos metros pirms finiša vēl mēģināja apdzīt latvieti, bet trešais finišēja Zviedrijas spīdvejists Jakobs Torsels.

Kostigovs no pieciem braucieniem vienā ieņēma otro vietu, bet vēl trijos ierindojās trešajā pozīcijā, noslēdzot Eiropas čempionāta pirmo posmu ar pieciem punktiem un 13.vietu.

Eiropas čempionātā šosezon notiks četri posmi. Nākamais no tiem tiks aizvadīts 20.jūlijā Grudzjondzā, Polijā, kam sekojas sacensības 24.augustā Gistrovā, Vācijā, un 21.septembrī Hožovā, Polijā.

Pērn Ļebedevs izcīnīja meistarsacīkstēs piekto vietu, bet 2017.gadā viņš kļuva par pirmo Latvijas spīdveja braucēju, kurš uzvarējis Eiropas meistarsacīkstēs.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!