Rallijā "Kurzeme 2011", kas notiks šīs nedēļas nogalē, piedalīsies arī WRC Vācijas rallija uzvarētājs SWRC ieskaitēigaunis Ots Tanaks, informē rīkotāji.

Divkārtējais Igaunijas čempions, kurš šogad ar labiem rezultātiem uzstājas pasaules autorallija čempionāta SWRC ieskaitē un ir guvis uzvaras divos čempionāta posmos (maija sākumā Sardīnijā un aizvadītajā nedēļas nogalē Vācijā), Kurzemē sāncenšiem pretī liks S2000 klases "Ford Fiesta". Ar šo rallija auto Tanaks brauks N4 klases ieskaitē, kur par uzvaru cīnīsies arī vairāki Latvijas iepriekšējo gadu čempioni, proti, Andis Neikšāns, Aivis Egle un Jānis Vorobjovs, kā arī citi spēcīgi pašmāju un ārvalstu sportisti.

Tāpat var atzīmēt, ka spēcīgi pārstāvēta rallijā "Kurzeme 2011" būs A plus grupa, kurā startēs trīs WRC klases automobiļi - "Mitsubishi Lancer WRC" (Raimonds Kisiels), "Subaru Impreza WRC" (Matīss Mežaks) un "Ford Focus WRC" (igaunis Georgs Gross) -, kā arī divi R4 grupas "Mitsubishi Lancer EVO X", ar kuriem brauks soms Jāri Ketomā un Jānis Feldmanis.

Pilnu dalībnieku saraksts atrodams rallija "Kurzeme 2011" mājas lapā internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!