Latvijas motobraucējs Matīss Karro pirmdien izcīnīja 14.vietu Nīderlandē notiekošajā pasaules čempionāta motokrosā trešajā posmā MX1 klasē.

Pirmajā braucienā Karro ieņēma 18.vietu kas viņam deva trīs kopvērtējuma punktus.

Arī otrajā braucienā Karro nodemonstrēja atzīstamu sniegumu - 14.vieta savā klasē un vēl septiņi kopvērtējuma punkti.

Posma kopvērtējumā Karro 14.vieta un iegūti desmit kopvērtējuma punkti.

Jāizceļ, ka svētdien notikuši kvalifikācija bija Karro pirmās sacensības pēc smaga plauktas locītavas lūzuma sadziedēšanas.

Savukārt otrs Latvijas pārstāvis Augusts Justs kopvērtējumā ierindojās 15.vietā, izcīnot desmit kopvērtējuma punktus. Viens punkts un 20.vieta trešajam Latvijas braucējam Ivo Šteinbergam.

Par posma uzvarētāju kļuva slavenais itālis Antonio Kairoli.

Šosezon izmainīta pasaules čempionāta aizvadīšanas kārtība. Pēc pirmajiem braucieniem pa 18 labākajiem sportistiem no katras klases kvalificējas superfinālam, bet pārējie sacenšas pēdējās cerības braucienā, no kura superfinālā iekļūst vēl četri braucēji.

Tikmēr MX2 klasē vienīgais latvietis Roberts Justs pirmajā braucienā bija 24.vietā 36 dalībnieku konkurencē, bet otrajā braucienā nesasniedza finišu, paliekot bez kopvērtējuma punktiem.