Pirmo reizi savā sportista karjerā par pasaules čempionu spīdvejā svētdien kļuvis Lielbritānijas braucējs Taijs Vofinders.

Vofinders čempiona titulu nodrošināja sezonas pēdējā posmā Polijas pilsētā Toruņā, finišējot sestajā vietā. Taču ar izcīnītiem desmit punktiem britam pietika, lai nodrošinātu pirmo pasaules čempiona titulu 23 gadu vecumā.

Tikmēr par posma uzvarētāju negaidīti kļuva Adrians Medzinskis no Polijas, kurš sacensībās piedalījās, saņēmis organizatoru īpašo ielūgumu jeb "wild card".

Jaunkronētais pasaules čempions Vofinders 12 posmu laikā iekrāja 151 punktu, aiz sevis atstājot Jaroslavu Hampelu no Polijas, kam 142 punkti. Savukārt uz pasaules čempionāta kopvērtējuma pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa dānis Nilss Kristians Īversens - viņš čempionāta laikā iekrāja 132 punktus.

Zīmīgi, ka pēdējo reizi kāds no Lielbritānijas sportistiem par pasaules čempionu spīdvejā kļuva vien 2000.gadā.
Tikmēr Latvijas spīdveja braucējs Andžejs Ļebedevs, kurš sezonas gaitā piedalījās tikai vienā posmā, ar deviņiem punktiem kopvērtējumā ieņēma 19.pozīciju.