Portāls "Delfi" sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni "LMT Straume" piedāvā noskatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu "ZeKurbulis". Šoreiz viesos ir latviešu autosportists un auto inženieris Andris Dambis un "Legend World Finals" dalībnieki – Valters Zviedris un Garijs Rožkalns.

Andris Dambis var lepoties ar vairākkārtēju dalību prestižajā Dakaras rallijā. Turklāt viņa un Māra Saukāna ekipāža bija pirmā pasaulē, kas šajā transkontinentālajā bezceļu rallijreidā piedalījās ar elektromobili.

Sarunā ar "ZeKurbulis" vadītāju Paulu Timrotu par elektromobiļu nākotni autosportā Andris skaidros, kā šādu auto jauda varētu palīdzēt Jānim Baumanim un Reinim Nitišam braukt vēl ātrāk. Viņš ir pārliecināts – ar elektrību darbināma mašīna ir spējīga apdzīt jaudīgākos rallijkrosa spēkratus un palielināt mūsu sportistu iespējas uzvarēt Pasaules čempionātā.

Raidījuma studijā viesosies arī retro auto sacensību "Legend World Finals" dalībnieki – Valters Zviedris un Garijs Rožkalns. Abi sportisti dalīsies iespaidos pēc ievērības cienīgās cīņas. 16 gadus jaunais Valters uzrādīja lieliskus rezultātus "Semi-Pro" klasē un guva ceturto vietu 21 sportista konkurencē. Savukārt Garijs Rožkalns, sacensību debitants, savās pirmajās "Legend World Finals" izcīnīja piekto pozīciju.

"ZeKurbulī" neiztikt arī bez auto industrijas aktualitātēm un autosporta ziņām. Šovakar uzmanības centrā ir franču auto ražotāja "Renault" jaunā "Megane RS". Auto žurnālists Ilmārs Līkums pētīs, vai šis "Renault" hečbeks ir karstākais piedāvājums savā segmentā. Bet Artūrs Virbulis skaidros, vai pēc motokrosa MX2 titula iegūšanas Paulam Jonasam jāpāriet uz MXGP.

"ZeKurbulis" un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē "LMT Straume", LMT Mājas viedtelevīzijā un internetā Straume.lmt.lv/zekurbulis.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!