Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja otro vietu pasaules motokrosa čempionāta 11. posma - Vācijas Lielās balvas - pirmajā braucienā prestižākajā MXGP klasē.

Sestdien kvalifikācijā Jonass, kurs šosezon pārstāv "Husqvarna" rūpnīcas komandu, izcīnīja otro vietu, piekāpdamies vien slovēnim Timam Gajseram.

Pirmā brauciena startā latvietis noturēja savu otro pozīciju un sekoja Gajseram, kamēr trešajā vietā iekārtojās francūzis Romēns Fevrs, kuru vēlāk apdzina šveicietis Žeremī Sīvers. Pirmais trijnieks līdz finišam palika nemainīgs, spraigākajām cīņām notiekot aiz Sīvera muguras.

Otrais brauciens norisināsies plkst.18.

Kopvērtējumā pēc desmit posmiem pārliecinošs līderis ar 438 punktiem ir Gajsers, 365 punkti ir francūzis Maksims Reno un 339 punkti - Žeremī Sīveram no Šveices, kurš par septiņiem punktiem apsteidz spāni Horhi Prado. Jonass sakrājis 220 punktus un saglabā astoto pozīciju.

Šosezon pasaules čempionātā paredzēti 20 posmi.