Pēteris un Kalvis Peipi ir brāļi, kuri no uzvarētājiem "Facebook" konkursā kļuvuši par rallijkrosa leģendas Matiasa Ekstroma komandas dalībniekiem.

Brāļi Peipi savas gaitas "Audi EKS" komandā sāka 2017. gadā kā ciemiņi, izcīnot uzvaru "Facebook" konkursā, kur Matiass Ekstroms aicināja mehāniķus pievienoties uz nedēļas nogales sacensībām Biķerniekos. Latviešu darba spars un attieksme bija liels pārsteigums, tāpēc jau 2018. gadā sekoja aicinājums strādāt Ekstroma komandā, un brāļi ķērās klāt darbam.

Matiass Ekstroms Peipus iesaucis par "Pepsi" brāļiem, jo viņu pozitīvā attieksme, enerģija un prasmes likušas komandai brāļus iemīlēt jau pirmajā nedēļas nogalē. Pēteris un Kalvis atzīst, ka viņi visu mūžu ir bijuši tehnikas tuvumā, ir pārliecināti "Audi" fani un darbs servisā viņiem ir sava veida atpūta.

Šobrīd abu brāļu pārziņā ir komandas sacensību vietas iekārtošana no nulles līdz gatavībai, uzturot visu pasaules rallijkrosa līmenī. Tāpat viņu uzdevums ir tikt galā ar dažādām neparedzētām situācijām, kas rodas sacensību gaitā. Komandas būtība ir "visi par vienu un viens par visiem", un brāļi tajā ieguldījuši arī daļu sava humora un blēņu, iepriecinot Ekstromu un pārējos komandas biedrus.

Kā iespējams uzturēties autosporta pasaulē un apvaldīt sevī tieksmi startēt sacensībās, tiek noskaidrots jaunajā "Ātruma cilts" raidījuma sērijā.

Raidījumu "Ātruma cilts" piedāvā portāls "Delfi" sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !