Otrdienas, 5. februāra, vakarā kāds spāņu tūrists savam "Volvo" automobilim bedrē Āgenskalnā, Nometņu un Lapu ielas krustojumā, nolauzis riteni, liecina "Delfi" aculiecinieka Kaspara video. Jau nākamajā dienā, 6. februārī, bedres šajā krustojumā tika aizlāpītas.

Kā redzams video, aculiecinieks Kaspars izmērījis, ka šīs bedres dziļums bija 20 centimetru.

Aizvadītajās nedēļās portāla "Delfi" redakcija vairākkārt saņēmusi autovadītāju sūdzības par bīstamām bedrēm, kas Rīgas ielās radušās atkušņa brīžos. Autobraucējiem nācies gan mainīt riteņus, gan diska salabošanai meklēt automehāniķu palīdzību servisā.

"Delfi Aculiecinieks" aicina arī tevi ziņot par braukšanai bīstamām bedrēm, lai brīdinātu citus autovadītājus.

Atgādinām, ka par ceļu satiksmi apdraudošām bedrēm Rīgā iedzīvotāji aicināti ziņot pa Rīgas domes Satiksmes departamenta bezmaksas diennakts tālruni 80003600. Departamentā sola, ka ceļu uzturētāji bedres operatīvi norobežos un remontēs.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

Darbdienās no pulksten 10 līdz 14 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni nr. 67784066!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!