Sestdien, 10. septembrī, Jelgavā tehnikas un inovāciju festivālā "Mehatrons" vīrietis, novietojot automašīnu "BMW 330" stāvēšanai, nenodrošināja mašīnas neizkustēšanos no vietas, tāpēc automašīna uzbrauca citam auto, tukšiem bērnu ratiem un trim cilvēkiem, kuriem mediķi nekonstatēja smagus miesas bojājumus, portāls "Delfi" uzzināja policijā.

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā norisinājās tehnikas un inovāciju festivāls "Mehatrons", kura ietvaros Pasta salā tika organizētas dažādas aktivitātes.

1988. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "BMW 330" piebrauca pie skatuves, lai piedalītos konkursā, kurā tika mērīta transportlīdzekļu mūzikas skaņas jauda, taču, atstājot vadītāja vietu, nenodrošināja transportlīdzekļa neizkustēšanos no vietas, un automašīna sāka ripot skatītāju virzienā.

Lai arī vīrietim izdevās iekļūt atpakaļ transportlīdzeklī, viņš kļūdījās ar gāzes un bremzes pedāļiem, tāpēc "BMW 330" uzbrauca festivāla apmeklētājiem, kuri bija sapulcējušies skatuves tuvumā.

Cenšoties izvairīties no automašīnas, nokrita piecgadīga meitene, kuru mediķi apskatīja notikuma vietā. Viņai konstatēja maznozīmīgus miesas bojājumus, un bērns no hospitalizācijas atteicās.

Kāda sieviete pēc sadursmes ar automašīnu nokrita un guva maznozīmīgus miesas bojājumus. Viņa atteicās no mediķu apskates.

Savukārt slimnīcā tika nogādāts viens jaunietis un viena sieviete. Par laimi abiem tika konstatēti viegli miesas bojājumi. Stacionēšana nebija nepieciešama.

Policija piebilst, ka neuzmanīgās rīcības rezultātā automašīna uzbrauca stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim "Ford Focus".

Sadursmes rezultātā tika sabojāts arī blakus esošais "Audi A6" un tukši bērnu rati.

Pārbaudes laikā likumsargi 34 gadus vecā vīrieša izelpā konstatēja 0,99 promiles alkohola.

Viņš pats atzina, ka esot izdzēris četras 0,5 litru tilpuma pudeles alus.

Policijā par notikušo ir sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi, proti, par ceļu satiksmes drošības nenodrošināšanu un transportlīdzekļa vadīšanu, ja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles.

Tāpat saistībā ar notikušo policisti vērtēs pasākumu organizatoru atbildību.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!