Baumanis: lai tiktu uz pjedestāla, vēl jāizdara ļoti daudz darba
Foto: Tom Banks

Lai tiktu uz pjedestāla, vēl jāizdara ļoti daudz darba, tā pēc pasaules čempionāta otrā posma fināla pauda Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis no STARD komandas.

Vēstīts, ka Baumanis no STARD komandas svētdien Barselonā izcīnīja sesto vietu pasaules čempionāta otrā posma finālā.

"Otrā diena tika pavadīta pamatīgā cīņā gan ar konkurentiem, gan mašīnu. Nācās ļoti daudz strādāt pie datu analīzes un dažādu regulējumu izmēģināšanas. No piektdienas līdz svētdienai tika paveikts ļoti liels darbs," norādīja Baumanis.

"Spējām veiksmīgi atrast un novērst visus defektus. Pusfinālā mani gaidīja kārtīga cīņa. Vienu brīdi likās, ka braukšana būs beigusies, jo tika nedaudz izsista savirze un, kā tādās reizēs notiek, uz laiku atslēdzas stūres pastiprinātājs. Braukšana kļuva daudz sarežģītāka, taču tiku ar to galā, turklāt pēdējā aplī spēju apdzīt Kristianu Sabo. Liels prieks par cīņu trasē!" turpināja sportists.

Viņš uzsvēra, lai tiktu uz pjedestāla, vēl jāizdara ļoti daudz darba, jo pagājušā gada rūpnīcu komandu automašīnas ir ļoti ātras. "Kopumā esmu ļoti apmierināts ar šo nedēļas nogali, jo izdevās gūt milzīgu pieredzi mašīnas regulējumu izvēlē. Vienmēr gribētos sasniegt vairāk, taču domāju, ka šoreiz sasniedzām maksimumu, ko šādā trasē bija iespējams. Vēl ir vieta izaugsmei," secināja Baumanis.

Source

DELFI Auto

Tags

Jānis Baumanis Rallijkross
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form