Baumanis sezonas pēdējā posmā apstājas pusfinālā
Foto: Publicitātes attēli

Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis no STARD vienības svētdien nepārvarēja pusfināla barjeru Dienvidāfrikas Republikā notiekošā pasaules čempionāta rallijkrosā pēdējā, desmitā posmā prestižākajā "SuperCar" klasē.

Baumanis kvalifikācijā bija septītais un pusfinālā startēja no otrās rindas. Pirmajā līkumā latvietis cīnījās par trešo vietu, bet turpat netālu bija arī otrā pozīcija. Tiesa, turpinājumā viņš sagriezās, izslīdēja no trases un braucienu neturpināja.

Vēlāk notiks fināls.

Zīmīgi, ka pirms sezonas pēdējā posma par uzvaru šajā sezonā var cīnīties trīs braucēji - brāļi Timijs un Kevins Hanseni no Zviedrijas, kā arī Andrēass Bakerūds no Norvēģijas.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pirms pēdējā posma līderis ar 187 punktiem ir T.Hansens, par punktu atpaliek Bakerūds, bet K.Hansens ir trešais ar 179 punktiem. Tālāk ar 157 punktiem seko Grēnhelms, bet Baumanis ierindojas piektajā pozīcijā ar 126 punktiem. Reinis Nitišs, kurš šosezon nepiedalās visos posmos, iekrājis 40 punktus un ierindojas 14.pozīcijā.

Prestižajā "SuperCar" klasē Baumanis šosezon pārstāv STARD komandu, bet Reinis Nitišs ir "GRX Taneco" vienības attīstības braucējs.

Baumanis posmā Norvēģijā izcīnīja trešo vietu, bet Kanādā bija otrais, kamēr Nitišs bija trešais Zviedrijā.

Pasaules čempionātā šogad kopumā ir desmit posmi. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, seriālu pametušas vairākas rūpnīcas komandas, kā arī iepriekšējo gadu vadošie piloti.

Source

LETA

Tags

Jānis Baumanis Rallijkross World RX
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form