FIA prezidents Žans Tods apmeklēs 'Neste WorldRX of Latvia'
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Pasaules rallijkrosa čempionāta posmu "Neste World RX of Latvia" apmeklēs arī Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tots (Jean Todt), kurš ieradīsies Latvijā, lai klātienē vērotu šīs sacensības Biķernieku trasē, informē Latvijas Automobiļu federācija (LAF).

Savu ierašanos Žans Tots apstiprināja pēc tam, kad saņēma Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) prezidenta Jāņa Nagļa oficiālo ielūgumu. Kā apliecināja viņa pārstāvji, tas ir loģisks solis - Latvijas posms pērn saņēma visaugstāko novērtējumu kā labākais "WorldRX" posms 2016. gadā, kas bija iespējams, pateicoties augsti profesionālajai organizācijai, sadarbībai ar Latvijas Automobiļu federāciju un, kas vēl svarīgāk - pateicoties sabiedrības un valdības atbalstam.

"Pie mums uz šīm sacensībām brauc visaugstākā līmeņa sportisti un komandas no visas pasaules. Ir paveikts milzīgs darbs, lai tas varētu notikt, un FIA vadības ierašanās ir tam apliecinājums. Savukārt Žana Tota vizīte šī notikuma ietvaros, ir lieliska iespēja aktualizēt arī jautājumu par iespēju rīkot pasaules rallija čempionāta posmu pie mums, Latvijā. Tādēļ ļoti svarīgi, lai FIA prezidents pats savām acīm redz, kā mēs spējam organizēt pasaules līmeņa pasākumus un cik ļoti Latvijā mīl autosportu," tā par Žana Tota ierašanos LAF prezidents Jānis Naglis.
Viesošanās laikā Žans Tots vēros "Neste World RX of Latvia", tiksies ar atsevišķām Latvijas valsts amatpersonām, apmeklēs atjaunoto Rīgas Motormuzeju un ar LAF amatpersonām apspriedīs svarīgākos jautājumus autosportā.

Šī būs otrā reize, kad Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents Žans Tots ierodas Latvijā. Pirmoreiz viņš Latviju apmeklēja 2011. gadā.

Tags

FIA Jānis Naglis LAF Neste Rallijkross Žans Tods World RX
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form